Otwórzcie serca na magię miłości w SOK! ❤️

Czy istnieje lepszy sposób na celebrowanie miłości niż poprzez piękno muzyki? Przekonajcie się sami już 17 lutego o godzinie 17:00 podczas koncertu pt.: ,, Obok siebie – uczucia w piosenkach”,, prezentowanego przez kielecki chór kameralny-FERMATA .

Wyruszcie z nami w niezwykłą podróż poprzez ludzkie namiętności i tęsknoty. Pozwólcie, aby głosy Chóru poprowadziły Was przez labirynty emocji, odsłaniając piękno melodii, które przeniosą Was do innego wymiaru. Zabierzcie ze sobą tego dnia bliską sercu osobę i wspólnie doświadczcie magii muzyki i miłości w najpiękniejszym dniu roku! 🎶❤️

🟥Chór Kameralny FERMATA pod dyrekcją Ewy Robak oraz z akompaniamentem Piotra Sitkowskiego na fortepianie prezentuje wysoki poziom muzyczny. Skład chóru obejmuje:

🟥Soprany: Iwona Dziarmaga, Agnieszka Majcher, Magdalena Sitkowska

🟥Alty: Ilona Chatys, Katarzyna Kletowska, Małgorzata Szymoniak

🟥 Tenory: Arkadiusz Kasperek, Piotr Macierzyński, Krzysztof Orkisz

🟥Basy: Paweł Macek, Jan Padusiński,Paweł Woliński

Repertuar chóru jest bardzo szeroki, są to i renesansowe madrygały i kompozycje współczesne, pieśni patriotyczne, ale także stylizacje folkloru różnych narodów, kolędy i pastorałki. Fermata ma na swym koncie udział w nagraniu obsypanych licznymi nagrodami płyt CD i DVD, to: Tryptyk Świętokrzyski, Siedem Pieśni Marii, Listy z Placu Zgody, Fermata kolęduje.Chór wystąpił na ponad 240 koncertach, brał udział w dużych produkcjach dla kilkunastotysięcznej widowni, w kraju i za granicą.

Razem z Kieleckim Teatrem Tańca chórzyści brali udział w tworzeniu spektakli, pierwszym był „Dla Ciebie Panie” (1998), „Femme Fatale” (2004), co roku przypominana „Pasja” z 2006 roku, to także „Brodzić po wodzie” (2019), czy „Kopciuszek” (2020), w którym zaśpiewał Chór Mała Fermata, mali chórzyści zachwycali też w „Pożegnaniu Króla. Verdi” (2020), a ostatnim wspólnym dziełem były „Ballady bez romansów. Mickiewicz wzruszony” (2021).

🟥Niech wyjątkowe utwory, prezentowane przez utalentowanych artystów, sprawią, że Wasze serca zabiją mocniej. Do zobaczenia! 🎶❤️

Bilety dostępne w kasie SOK oraz online na stronie: https://sta.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html…