Portal Aplikuj.pl ogłosił konkurs dla osób chcących się podzielić wspomnieniami z początków swojej pracy zawodowej, zapisanymi na fotografii. Tym razem chcemy dotrzeć z zaproszeniem do osób w wieku powyżej 50 lat z województw łódzkiego i świętokrzyskiego.

Jeśli więc chowasz w zakamarkach komód, szaf i szuflad fotografie przedstawiające Cię przy pracy na przełomie XX i XXI wieku, to kierujemy to zaproszenie właśnie do Ciebie! Jeśli jeszcze na tych zdjęciach znajdą się jakieś ciekawe, ówcześnie stosowane urządzenia, nie będące obecnie w użytku, to tym lepiej. 

Wystarczy teraz doczytać szczegóły i regulamin konkursu – https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii a na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie  w terminie od 04.03 do 04.06.2021r zgłosić swój udział przesyłając maksymalnie trzy zdjęcia.

Teraz pozostaje czekać na ogłoszenie wyników, które odbędzie się 14 czerwca 2021 roku. Wszyscy mają szansę na ciekawe nagrody, ponieważ przygotowaliśmy eleganckie telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl) ale też wiele wyróżnień w postaci przydatnych gadżetów i książek.