Już w sobotę 27 czerwca spotkamy się, by wspólnie przywołać piękną świętojańską tradycję. Dawniej nasze babcie i prababcie splatały wianki z kwiatów, traw i ziół – dziś możemy zrobić to razem, tworząc własne małe dzieła natury.

Zapraszamy do udziału w konkursie – niech powstaną wianki pełne kolorów, zapachów i letniej magii. 🌸

Wieczorem, zgodnie z tradycją, puścimy je na wodę przy blasku zachodzącego słońca i pierwszych gwiazd.

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dobry nastrój. Widzimy się nad Czarną! ✨

Niech tej nocy zakwitnie niejeden piękny wianek. 🌙