NAGRODA SPECJALNA NA III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ „ZŁOTY MIKROFON” W OPOCZNIE

W piątek 29 marca 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ZŁOTY MIKROFON”.

Nasze reprezentantki: Katarzyna Chodurek i Karolina Szeleś dostały się do finału po wcześniejszych eliminacjach nagraniowych. W konkursie brała udział bardzo zdolna młodzież z całej Polski w czterech kategoriach wiekowych: kat. klasy I-III, kat. klasy IV-VI, kat. klasy VII-VIII i gimnazjum oraz kat. licealiści i dorośli do 26 lat. Poziom jaki zaprezentowali uczestnicy konkursu był naprawdę wysoki, co potwierdziło także jury w składzie: Zuzanna Makowska, Sylwia Przetak i Kamil Zięba – wokaliści i muzycy Studia Accantus.

Nasze dziewczyny zaprezentowały się świetnie. Karolina otrzymała Nagrodę Specjalną, która zdaniem jury, jest ważniejsza niż I miejsce. Obie reprezentantki były bardzo doceniane przez jury i wielu innych instruktorów. Chwalono je za odważną, ciekawą grę aktorską. Wśród publiczności mówiono: „… to jest dobra Staszowska Szkoła Aktorska”.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów”.