Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Talent” wspólnie ze Staszowskim Ośrodkiem Kultury rozpoczął realizację projektu pt. Staszów w czterech smakach – idziemy do Was siecią. Zadanie w 100% jest finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Kultura w sieci.
Projekt przewiduje organizację cyklu czterech koncertów o zróżnicowanym charakterze połączonych z wernisażami wystaw artystów lokalnych. Koncerty i wernisaże będą transmitowane online.

Zapraszamy na trzecie wydarzenie:

 • wernisaż wystawy Anny Kurgan
  ONLINE: 17:30
  Istnieje możliwość uczestnictwa w wernisażu osobiście
  w Staszowskim Ośrodku Kultury: 19:00 (ilość miejsc ograniczona)
 • koncert Klubu Piosenki RYTM w klimacie lat 50, 60 i 70.
  ONLINE: 18:00
  Istnieje możliwość uczestnictwa w koncercie osobiście
  w Staszowskim Ośrodku Kultury: 18:00 (ilość miejsc ograniczona)

Link do STREAMINGU udostępniony będzie na fp SIT TALENT i SOK bezpłatnie.

WSTĘP BEZPŁATNY


KLUB PIOSENKI RYTM
Pierwsze kroki na scenie w dziedzinie wokalu stawiało w Klubie RYTM bardzo dużo staszowskich dzieci i młodzieży – osób, które w późniejszym czasie występowało i wciąż występuje na dużych scenach indywidualnie lub z gwiazdami sceny muzycznej. Nasi młodzi artyści przez te ostatnie 50 lat reprezentowali Staszów w licznych konkursach, festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając czołowe miejsca. Młodzi piosenkarze często oceniani są przez komisje, w skład których wchodzili znani muzycy, jak np. Elżbieta Zapendowska, Lora Szafran i inni. Podczas występu usłyszymy utwory tj. „Do grającej szafy”, „Kawiarenki”, „Zakochani są wśród nas” czy „Dwudziestolatki”.


Anna Kurgan

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. S. Wyszyńskiego w Staszowie i Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na kierunku: realizacja obrazu filmowego telewizyjnego i fotografia.

Zawodowo wykonuje głównie fotografie do publikacji biznesowych i zdjęcia architektury. W wolnych chwilach fotografuję spektakle teatralne, współpracuje między innymi z Młodym Teatrem Ruchu. Prezentowane prace są wyborem zdjęć z kilku autorskich sesji zdjęciowych wykonanych dla zaprzyjaźnionych tancerzy.

Najważniejsze wystawy w których brałam udział: “Nieoczywiste” – wystawa prac dyplomowych (Poznań, Stary Browar), 6 Aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej (Dom Aukcyjny Rempex, Warszawa), “To Coś” – wystawa w ramach XII Międzynarodowego Fotofestiwalu w Łodzi.


Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych TALENT w partnerstwie ze Staszowski Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenia dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci


Uczestnikom wydarzenia przypominamy, że w budynku SOK obowiązuje noszenie maseczek oraz dezynfekcja rąk.