Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Talent” wspólnie ze Staszowskim Ośrodkiem Kultury rozpoczął realizację projektu pt. Staszów w czterech smakach – idziemy do Was siecią. Zadanie w 100% jest finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Kultura w sieci.
Projekt przewiduje organizację cyklu czterech koncertów o zróżnicowanym charakterze połączonych z wernisażami wystaw artystów lokalnych. Koncerty i wernisaże będą transmitowane online.

Zapraszamy na czwarte, ostatnie wydarzenie:

  • wernisaż wystawy Karola Szulca
    ONLINE: 17:30
  • koncert zespołu KOSTUR
    ONLINE: 18:00
    Istnieje możliwość uczestnictwa w koncercie osobiście
    w Staszowskim Ośrodku Kultury: 18:00 (ilość miejsc ograniczona)

Link do STREAMINGU udostępniony będzie na fp SIT TALENT i SOK bezpłatnie.

WSTĘP BEZPŁATNY


KOSTUR
Kapela składa się młodych staszowskich muzyków, do których ostatnio dołączył nowy wokalista Wiktor Smagłowski. Wiktor obdarzony jest niesamowicie mocnym głosem, który idealnie wpisuje się w muzykę Heavy i Death Metalową. Pozostałe stanowiska w zespolenie nie uległy zmianie i prezentują się następująco: Piotrek „Kociołek” Kozieł-gitara solowa, Magdalena Kasza-bass, Konrad „Diobeł” Kałamaga – gitara prowadząca, Kamil „Misiek” Bujak – perkusja.


KAROL SZULC
Jestem animatorem, illustratorem, samoukiem. Nabierałem doświadczenia jako freelancer oraz w agencjach kreatywnych. Obecnie pracuje w Animwood Studio. Od dzieciństwa rysuję, maluję i uwielbiam różne formy twórczości artystycznej. Zafascynowany animacją postaci oraz grafika koncepcyjną postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i wyuczyć się zawodu motion designera. Obecnie zajmuję się animacją na pełną skalę. Miałem przyjemność współpracować między innymi z ABC News, Whoopie Goldberg, Quickframe, Pigeon Studio. W wolnym czasie poświęcam się pasji, albo grywam na harmonijce ustnej, lubię wyjechać w góry, wyskoczyć do klubu na happy-hardcore po tuptać, lub po prostu przynerdzić w dobrą grę.
Przykłady moich projektów można zobaczyć na
►https://www.behance.net/kSzulc
oraz
►https://animwood.com/

Zapraszam tez na moje social media:
instagram.com/lajtowy_gosciu
pinterest.com/kandziol


Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych TALENT w partnerstwie ze Staszowski Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenia dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci


Uczestnikom wydarzenia przypominamy, że w budynku SOK obowiązuje noszenie maseczek oraz dezynfekcja rąk.