17 października, godz. 18:00
bilety w cenie 30 zł dostępne w kasie Staszowskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy na cykliczne jesienne wydarzenie artystyczne.

Koncert Joanny Aleksandrowicz
oraz
wernisaż wystawy fotografii Huberta Gawłowicza.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.
Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 100 scenach muzycznych w Polsce i za granicą. W repertuarze znajdują się utwory z najbardziej znanych filmów tj. Noce i dnie, Vabank, a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli.

www.joannaaleksandrowicz.pl
https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

Hubert Gawłowicz – fotograf, regionalista, redaktor. Obecnie sprawuje mandat Radnego Rady Miejskiej w Staszowie, pomysłodawca i redaktor jednej z najpopoularniejszych stron poświęconym życiu Staszowa (www.fb.com/StaszowPL) Popularyzuje więdzę o regionie oraz buduje wizerunek Staszowa i regionu w internecie. Od 15 lat fotografuje i relacjonuje wydarzenia w regionie. Jako fotograf skupia się na Ziemi Staszowskiej, na jej mieszkańcach, przeżywanych wydarzeniach, pięknie chwili oraz natury. https://www.instagram.com/gawlowicz_art/

Po koncercie można będzie nabyć płyty Joanny Aleksandrowicz.