W związku z koniecznością dalszego ograniczenia działalności kulturalnej z powodu sytuacji epidemiologicznej informujemy, że XVIII Powiatowy Turniej Ortograficzny w ogłoszonej formie zostaje odwołany. Turniej odbędzie się w innej, zmienionej formie, z wykorzystaniem internetu. Zachęcamy do zapoznania z regulaminem i zachęcamy do udziału, również osoby dorosłe.

Lokalna Organizacja Turystyczna „Czym chata bogata” oraz Staszowski Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w XVIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym, który zostanie przeprowadzony w dniu 2 grudnia 2020r. Turniej zostanie przeprowadzony z zachowaniem zaleceń sanitarnych. Szczegóły przedstawiamy w załączonym regulaminie. Zastrzegamy jednak, że w przypadku braku możliwości przeprowadzenie konkursu z powodu pandemii i aktualnych regulacji prawnych, zadanie może przybrać inną formę i będzie przeprowadzone według odrębnego regulaminu z wykorzystaniem internetu.

Karty zgłoszeń należy dostarczyć w terminie do dnia 25 listopada br. na adres Staszowskiego Ośrodka Kultury (ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów) lub pocztą elektroniczną: dominik_rozek@sok.info.pl.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia
Klauzula RODO