Z okazji rozpoczęcia wakacji
Mamy dla was pełen wachlarz atrakcji.☀️

Jedno jest pewne, w lipcu nuda nie będzie wam grozić. Przygotowaliśmy dla Was wypełniony po brzegi harmonogram wydarzeń, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
W najbliższym miesiącu czekają was:

➡️4-17 lipca – „zGrane wakacje – warsztaty teatralne”
Dwutygodniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży koncentrujące się na relacji przeszłość-współczesność. Zestawione zostaną tradycyjne zabawy i gry oraz współczesne gry komputerowe.

➡️4-10 lipca – Warsztaty przędzenia wełny
11 – 17 lipca – Warsztaty tkackie
Dowiecie się jak powstaje wełna, czym jest gręplowanie, jak zamienić runo w przędzę i jak zrobić nitkę. Zdobędziecie przydatną wiedzę i umiejętności.

➡️8 lipca – Strefa drewnianych gier wieloformatowych
Staniecie się najlepszymi graczami. Spędzicie beztrosko czas i rozwiniecie małą retorykę i kreatywność. To wszystko w parku im. Adama Bienia w godzinach 15:00 – 20:00.

➡️15 lipca – Koncert na leżakach
Odpoczniecie na świeżym powietrzu. Kolejny koncert z tej serii; tym razem w wykonaniu akordeonisty – Macieja Gucika. Widzimy się w parku im. Adama Bienia o godz. 18:00. Nie przegapcie okazji!

➡️22 lipca – Potańcówka „na dechach”
Poczujecie rytm najlepszych przebojów. Zapraszamy do parku „Zalew nad Czarną”. Fenomenalną zabawę zapewni wam z DJ KATIA.

➡️24 lipca – Przegląd zespołów ludowych
Wystąpią dla was kapele ludowe, zespoły śpiewacze i taneczne w ramach projektu „na świętokrzyskim podwórku” – EtnoPolska.

➡️29 – 31 lipca – Akcja HappyBus
Wasze dzieci będą miały okazje aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Dostarczymy im rozrywki poprzez: animacje, zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne i sportowe.

Podczas wydarzeń w dniach 8, 22, 29-31 lipca zatrzyma się dla was foodtruck!😋

Uwaga!
Żebyście nie dostali nagłego zawrotu głowy informacje będziemy wam dawkować. Śledźcie nas na stronie internetowej i facebooku.