Startujemy.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież (z Polski i zagranicy) na dwutygodniowe warsztaty teatralne.
Termin: 4-17 lipca
Ilość miejsc ograniczona
Odpłatność: 100 zł (istnieje możliwość zwolnienia z opłaty).

„zGRAne wakacje…” – skupiać się będą na relacji przeszłość-współczesność, stare vs. nowe. Idea ta koncentrować się będzie wokół zabaw i gier tradycyjnych z przeszłości oraz współczesnych gier komputerowych. Prowadzone warsztaty empirycznie wykorzystają odpowiednie narzędzia, dziedziny kultury oraz zmysły: wzrok, słuch, dotyk, węch i smak, a dodatkowo ruch. Ukażemy wpływ zabaw i gier na kreatywność, integrację, otaczające środowisko, dźwięki, które im towarzyszyły, zapach itp. Wyniki zestawimy z grami komputerowymi.

Będziemy więc węszyć, patrzeć, słuchać i dotykać, poszukiwać informacji w przestrzeni publicznej. Popracujemy podczas zajęć plastycznych, grafiki i animacji komputerowej, warsztatów tanecznych, aktorskich i dźwiękowych.

Będziemy projektować, omawiać, reżyserować i planować. Wspólnie przygotujemy widowisko. Chcemy, byście pobudzili zmysły – swoje i mieszkańców, obudzili wspomnienia – Waszych rodziców i dziadków, dostrzegali wartość – w starym i nowym, zachwycili – wszystkich widzów. Na koniec chcemy, byście pokochali teatr – jako sumę sztuk, którą sami tworzycie. 

~~~~

Стартуємо.
Запрошуємо всіх дітей та підлітків (з Польщі та з-за кордону) на двотижневу театральну майстерню.
Дати: 4-17 липня
Кількість місць обмежена
Оплата: 100 злотих (є можливість відмови від плати).