„Nudzić się razem, to już rozrywka” – w tych mądrych słowach Jana Czarnego tkwi sedno akcji z jaką zwracamy się do Państwa.

Ile jest sposobów i jakich na spędzenie wolnego czasu? Czy mamy czas na realizację własnych marzeń, zamierzeń, pomysłów, pasji? Co robić w domu w czasie pandemii?

Przede wszystkim – nie dajmy się nudzie. Połączmy przyjemne z pożytecznym, a na imprezy  i spotkania jeszcze przyjdzie czas.

Mamy dla Was propozycję – wydaje się, że bardzo ciekawą.

Weźcie udział w naszym konkursie „Randka z kulturą – Odkryłem w sobie miłość do…”.

Wyślijcie zdjęcia samodzielnie wykonanych prac bądź napisanego wiersza, opowiadania

Miniony rok zdecydowanie spowolnił nasze tempo życia. Dzięki temu wielu z Was odkryło w sobie różne pasje – od robienia na drutach, malowania, rysowania, po … renowacje mebli. Wróćcie do niedokończonych spraw – domalujcie obraz, skończcie wiersz, albo wróćcie do rękodzieła. Takie „miłości” często zaskoczyły Wasze rodziny i znajomych… pozwólcie, aby zaskoczyły również nas.

Nadrabiajcie zaległości! – Realizujcie marzenia! – Pochwalcie się! – Zainspirujcie innych!

Zgody i oświadczenia RODO

REGULAMIN KONKURSU – „RANDKA Z KULTURĄ – Odkryłem w sobie miłość do…”

  1. Organizator konkursu: Staszowski Ośrodek Kultury, ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów.
  2. Cel konkursu: przedstawienie nowych pasji, „miłości”, hobby, wypełnienie wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań, inspirowanie innych.
  3. Uczestnicy konkursu: osoby pełnoletnie – mieszkańcy miasta i gminy Staszów.
  4. Zdjęcia pracy konkursowej podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem autora prosimy przesłać – do 26 lutego 2021 roku do godziny 16.00 na adres: konkursy@sok.info.pl w temacie wpisując RANDKA Z KULTURĄ – imię autora.
  5. Nadesłane zdjęcia przechodzą na własność Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji i publikacji zdjęć konkursowych w intrenecie oraz środkach masowego przekazu bez wypłacania honorariów z tytułu praw autorskich.
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 marca 2021 r. na stronie internetowej Staszowskiego Ośrodka Kultury.
  7. Kryteria oceny prac: oryginalność, trudność, zgodność z regulaminem.
  8. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Decyzja komisji jest ostateczna i nieodwołalna.  Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
  9. Nagrody: trzy wejściówki dla 2 osób na spektakl bądź koncert organizowany w Staszowskim Ośrodku Kultury.  Termin realizacji: do końca 2021 roku (według uzgodnień indywidualnych)
  10. Warunkiem zakwalifikowania pracy do konkursu jest zapoznanie się z klauzulą RODO (załącznik nr 1), wypełnienie metryczki informacyjnej wraz z oświadczeniem (załącznik nr 2) i przesłanie razem z pracą. 

 Zapraszamy do udziału w konkursie.