Kiedy jest odpowiedni moment na rozpoczęcie świątecznych przygotowań? Podpowiadamy: teraz.

Już niebawem grudzień zagości w kalendarzu, a śnieg przysypie wszystko dookoła. Zapewne jeszcze nie myślicie o przygotowaniach świątecznych, my wręcz przeciwnie, nawet już jesteśmy gotowi.

Mamy przyjemność zaprosić Was 9 grudnia na wyjątkowy zimowy koncert pt. ,,W świątecznym nastroju z Eneą”. Zanurz się w świątecznej atmosferze, gdzie dźwięki kolęd i świątecznych klasyków przeniosą Cię w świat magii i radości. To nie tylko koncert, to spotkanie z czarującą muzyką, która rozpali serce i wprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój świąteczny, a to wszystko za sprawą wyjątkowej i niepowtarzalnej wokalistki – Kasi Cerekwickiej.

Świątecznemu spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa prac Joanny Korczyńskiej. Zaprezentujemy wyjątkowe obrazy młodej artystki pochodzącej ze świętokrzyskiego. To wyjątkowa propozycja kulturalna na przedświąteczny zimowy wieczór. Dopełnieniem spotkania będzie degustacja potraw wigilijnych i świątecznych; myślimy, że będzie to dla Was oryginalną inspiracją.

Kasia Cerekwicka – polska wokalistka, autorka tekstów wykonująca muzykę z pogranicza popu, soulu i r’n’b. Nagrała i wydała pięć albumów. Laureatka nagród na takich festiwalach i imprezach muzycznych jak: Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich czy Eska Music Awards.

Joanna Korczyńska – artysta grafik, do września 2023 r. nauczycielka rysunku na nowo powstałym kursie rysunku online – EduGo P.S.A., członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Magister sztuki (Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym Jana Kochanowskiego, Wydział Pedagogiczny i Artystyczny, Instytut Sztuk Pięknych), ukończyła ponadto edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych, specjalizacja: grafika warsztatowa. Absolwentka Liceum Plastycznego na specjalizacji technik rzeźbiarskich.

Przyjdźcie, doświadczcie z nami niezapomnianego wieczoru, który sprawi, że poczujecie się jak w magicznym świątecznym filmie. Bilety: w przedsprzedaży – 50 zł w dniu koncertu – 80 zł Bilety dostępne w kasie SOK oraz na sta.systembiletowy.pl