Aktualności

XXXII Festiwal Kolęd i Pastorałek – wyniki

Poniżej przedstawiamy wyniki XXXII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w formule online.

Kategoria I

Miejsce I: Karmen Kowalska – 5 lat, Zamość

Miejsce II: Przedszkole nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie, grupa Krasnoludki

Miejsce II: Liliana Tłuczkiewicz, 6 lat, MCK Ostrowiec Św.

Miejsce III: Przedszkole nr 4 w Staszowie, oddział 5-latki

Wyróżnienia:

  • Anna Butor, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pewli Małej
  • Julia Zatorska, lat 3, Nowe Miasto Lubawskie
  • Emilia Wijas, lat 6, Przedszkole Sióstr Salezjanek w Kielcach

Kategoria II

Miejsce I: Bartosz Chołota, Aneta Dąbska Studio Muzyki Rozrywkowej, Lublin

Miejsce II: Sandra Grabowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

Miejsce III: Radosław Butor, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pewli Małej

Wyróżnienia:

  • Klara Przeniosło, SP Sokolina
  • Liwia Rynkowska, Kurzętnik

Kategoria III

Miejsce I: Aleksander Szwarnowiecki, Tarnobrzeg

Miejsce II: Zespół Światła Pana, Przedborowa

Miejsce II: Maja Wójcicka, Lipskie Centrum Kultury

Miejsce III: Marcelina Obara, SP nr 4 w Tarnobrzegu

Miejsce III: Antosia Kraszewska, Cieszyn

Wyróżnienie:

  • Natalia Smolarczyk, Łosień

Kategoria IV

Miejsce I: Zuzanna Bera, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

Miejsce I: Julia Tłuczkiewicz, MCK Ostrowiec Św.

Miejsce II: Zuzanna Habik, Klub Wojskowy Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach

Miejsce III: Klaudia Kutyba i Natalia Kubiak, Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie

Wyróżnienia:

  • Amelia Kita, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach
  • Maciej Golian, Szczytno

Kategoria V

Miejsce I: Zofia Kalisz, Paczków

Miejsce I: Alicja Czajkowska, Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

Miejsce II: Nikola Wróbel, LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej

Miejsce II: Zuzanna Lemantowicz, Chorzów

Miejsce III: Sweet Voices, Poręba

Miejsce III: Adrianna Ługiewicz, Tylice

Wyróżnienie:

  • Zespół M&M&S, Magdalena Urbańska, Martyna Główka, Sonia Polak, Studio Wokalne Efendi Club w Bukownie

Kategoria VI (OPEN)

Miejsce I: Studio Art, Poręba

Miejsce II: Chór Enigma pod dyrekcją Anny Gertner, Klucze

Miejsce II: Chór Kameralny, Dom Kultury Zwoleń

Miejsce III: Joanna Kubik, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach

Wyróżnienia:

  • Nikola, Nadia i Nina Szczęśniak, Zagórzyce Dworskie
  • Knopers Band, Legnica
  • Siostry Nowińskie, Kurzętnik
  • Julia i Oliwia Dziewa, Pasieka

 

Comments are closed.

 
 
 
Rozmiar czcionki
Zmień kontrast