🎉🎶Zapraszamy Was na niezapomniany Koncert Karnawałowy.Jesteście gotowi na muzyczną ucztę, która rozpali Wasze serca i przeniesie w świat dźwięków pełen emocji? 27 stycznia o godzinie 18:00 Staszowski Ośrodek Kultury stanie się symfoniczną areną dźwięków, na której magiczne arie i urokliwe duety z operetek, pozostawią trwały ślad w Waszej pamięci.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Staszów dr Leszek Kopeć.

🎶W programie:

Marzena Trzebińska – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Swoje umiejętności doskonaliła biorąc udział w kursach mistrzowskich prowadzonych przez Udo Reinemanna, Stefano Patarino i Teresę Żylis-Garę. Repertuar artystki obejmuje utwory od baroku do współczesności.

Andrzej Wiśniewski – znakomity tenor, laureat licznych nagród, solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Zespół Strauss Ensemble pod dyrekcją Artura Jaronia – pełen energii zespół muzyki wiedeńskiej działający od 1999 roku. W ich repertuarze znajdziecie muzykę Straussów, walce, polki, marsze, czardasze oraz wiele innych niesamowitych utworów.

To wydarzenie to nie tylko koncert, to prawdziwe muzyczne święto. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, tańca i dobrej zabawy. Przygotujcie się na jego wyjątkowe interpretacje opery i operetki!

🎫Bilety w kasie SOK oraz na https://sta.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html…🎊🎤

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia – bądźcie z nami 27 stycznia o 18:00!